Gold Üye Reklam

 
Facebook
 
Üye Panel
Kullanıcı Adı :
Şifre :
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum
Lokman Aktar Bayilik
Firma Yetkilisi bilal ertem
E-Posta lokmanaktar1925@gmail.com
Telefon Numarası (312) 3972091
Adres Tam Adres: özankara sit 8 blok no 259 macunköy 
Şehir: ankara
Ülke / İl: trkiye
Sektör » Sağlık/Güzellik
Kuruluş Yılı 1997
Toplam Çalışan 17
Merkez Çalışan 17
Şube Sayısı 150
Hedeflenen Şube Sayısı 350
İlan Türü Bayilik
Franchising / Bayilik Destekleri Bölge Koruması
Kısa Firma Tanıtımı Zengin Çeşit 1.500 ayrı çeşit ürünü ile sektörel yeniliklere hızlı adapte olan Lokman Aktar, müşteri taleplerini ivedilikle karşılar. Eğitim&Danışmanlık Herbalist Bilal Ertem gözetiminde eğitim ve danışmanlık hizmeti verirken sürekli yenilenen vizyonu ile bayilerini ileri taşır. Reklam&Promosyon Bayilerin markalaşma ve satış artırıcı tanıtım çalışmalarını destekler ve teşvik eder. Yüksek Kar Marjı Fiyat güncellemeleri yaparken bayilerin kar marjlarını korur. Kolay Kurulum Kendi atölyelerinde ekonomik, pratik ve modüler raf seçenekleri sunar. Ürünlerinizi hijyen kurallarına uygun teşhir edebilirsiniz. Franchising Bedeli Lokman Aktar; Franchising Sistemi için isim bedeli almaz. Detaylı bilgi için aşağıdaki iletişim numaralarından bizimle irtibat kurunuz.03123972091
Gerekli iş Yeri Özellikleri Firmamız; insana saygısı, cevreye duyarlılığı ve teknolojiye yatkınlığı ile, sunduğu doğal sağlık çözümlerini "Sağıklı Yaşam Kaynağınız" sloganı ile tüm dünyaya yaymayı amaçlamaktadır. Firmamız 1997’den Bitkisel Ürünler ve Aktariye konusunda üretim ve Arge-Ge çalışmaları ile sektöre hizmet sunmaktadır. Uluslararası kalite standartlarında, hijyen konusunda duyarlı ve sürekli kendini yenileyen bir anlayışla varlığına devam etmektedir. Lokman Aktar ; Uzman kadrosu, uzun yıllara dayanan tecrübesi, modern üretim bandı ve insan merkezli Ar-Ge çalışmaları ile izlenebilir üretim standartlarını geliştirmeyi amaç edinmiştir. Gelişen piyasa şartlarına uyum sağlayan firmamız sadece üretici kimliği ile kalmamış, 1.500 çeşit ürünle toptan tedarikçi firmalar arasında öncü konuma gelmiştir. Sayıları sürekli artan 22 alt toptancı, 600 perakende satış bayii ve 141 franchise noktası ile yurt genelinde hizmete devam etmektedir.
İsim Hakkı Bedeli 0
Ortalama Şube Kurulum Suresi 15 gün
Ortalama Kar Marjı %150
Bayilik / Franchise Görüşmelerin İşleyiş Sırası : telefonla bilgi
Firma Web Sitesi www.lokmanaktar.com
 
Yorum Yaz
Ad-Soyad:
E-Mail :
Mesaj:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.
Güvenlik:
Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı.
 
Luvoco Gourmet Coffee

 
Lokman Aktar

 
Tostcuu

 
Viking Burgers

 
Bulgurium Bayilik

 
Girişimcilik
İş Fikri Olanlar, Gi..
MEK, İŞ-KUR, KOSGEB ve Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin ortaklaşa düzenlediği uygulamalı girişimcilik kursu başlıyor. Her..
Devamı >
Genç yatırımcı ‘Burg..
Genç girişimcilerin yeni yatırım alanı burger restoranları oluyor. Türkiye’de hızla yayılan burger restoranları kurumsal..
Devamı >
Maliyetsiz Pazarlama..
Maliyetsiz Pazarlama, Yeni kurulan işletmenizin pazarlama aşaması için para harcaması gerekip gerekmediğini bilmelisi..
Devamı >
Genç kızların girişi..
Henkel’in saç bakım markası Gliss, genç kızları hayal kurmaya teşvik etmek ve girişimcilik konusunda cesaretlendirmek iç..
Devamı >
Girişimciler sertifi..
ADANA'da Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) ve KOSGEB işbirliği ile gerçekleştirilen ve Adana Ümit Kaymak Aka..
Devamı >
Marka Olma Süreci ve..
Nasıl Marka Olunur? Marka en temel tanımıyla, mal veya hizmetlerinizin aynı alanda diğer hizmet verenlerden ayrılması..
Devamı >
ADÜ’lü gençlere usta..
“KOBİ’lerde Girişimcilik ve İnovasyonun Önemi” konulu etkinlik, Aydın İli Stratejik Planlama ve Yenilik Merkezi (AİSYEM)..
Devamı >
İstanbul Kişisel Gel..
Alanında uzman gerçek eğitimcilerden, profesyonel eğitimler alıp Cv'ne fark katmak istiyorsan bu zirve tam senlik. Ki..
Devamı >
Girişimcileri Şahlan..
Birçok girişimcinin iş ve istihdam oluşturma potansiyelini ortaya çıkarma fırsatı tanıyan ve bu yıl beşincisi düzenlenec..
Devamı >
Kadem'den “Uygulamal..
Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Antalya Temsilciliği 30 kursiyere “Uygulamalı Girişimcilik” eğitimi verdi. “Uygulama..
Devamı >
İEÜ öğrencilerine gi..
UYGULAMALI girişimcilik dersini başarıyla tamamlayan İzmir Ekonomi Üniversitesi (İEÜ) öğrencileri, KOSGEB İzmir Güney Bö..
Devamı >
KOSGEB girişimcilik ..
KOSGEB girişimcilik sertifikası ile sahada aktif olarak iş kurma veya bir ortaklığa katılmak için gerekli eğitiminizi re..
Devamı >
İzmir'de Gençlere gi..
GÖZDE Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, gençlere  iş dünyasında zorluklarla baş etmenin yollarını anlatır..
Devamı >