Gold Üye Reklam

 
Facebook
 
Üye Panel
Kullanıcı Adı :
Şifre :
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum
Girişimcilik Hakkında
İş Fikri Olanlar, Girişimcilik Kursunda
İş Fikri Olanlar, Girişimcilik Kursunda
MEK, İŞ-KUR, KOSGEB ve Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin ortaklaşa düzenlediği uygulamalı girişimcilik kursu başlıyor. Her yıl binlerce kişi göç alan Kocaeli’nde her girişimci bireyin kendi işletmesini kurmasını amaçlayan KO-MEK, İŞ-KUR, KOSG..
Genç yatırımcı ‘Burger’ sever
Genç yatırımcı ‘Burger’ sever
Genç girişimcilerin yeni yatırım alanı burger restoranları oluyor. Türkiye’de hızla yayılan burger restoranları kurumsal markalara ve zincir şubelere sahip. Bu alanda pazara iddialı giren BurgerSound markası da yıl sonuna kadar 10 yeni şube..
Maliyetsiz Pazarlama Nasıl Yapılır?
Maliyetsiz Pazarlama Nasıl Yapılır?
Maliyetsiz Pazarlama, Yeni kurulan işletmenizin pazarlama aşaması için para harcaması gerekip gerekmediğini bilmelisiniz. Para harcaması yapmada önemli olan daha çok nerede, ne zaman ve ne kadar yapılacağı ile ilgilidir. Öncelikle konunu..
Genç kızların girişimcilik hayallerine destek verecekler
Genç kızların girişimcilik hayallerine destek verecekler
Henkel’in saç bakım markası Gliss, genç kızları hayal kurmaya teşvik etmek ve girişimcilik konusunda cesaretlendirmek için “Saçlarım Yeter, Hayallere Destek Ver” adıyla bir sosyal sorumluluk projesi başlattı. İstanbul Kültür Üniversitesi..
Girişimciler sertifikalarını aldı
Girişimciler sertifikalarını aldı
ADANA'da Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) ve KOSGEB işbirliği ile gerçekleştirilen ve Adana Ümit Kaymak Akademi'de düzenlenen 'Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi'ne katılanlara sertifikaları verildi. Törene AK Parti Adana Milletv..
Marka Olma Süreci ve Nasıl Marka Olunur?
Marka Olma Süreci ve Nasıl Marka Olunur?
Nasıl Marka Olunur? Marka en temel tanımıyla, mal veya hizmetlerinizin aynı alanda diğer hizmet verenlerden ayrılmasını sağlayan işaretlerdir. Yatırım yaptığınız alanda, kurduğunuz şirkette ya da oluşturduğunuz üründe bir marka olabilece..
ADÜ’lü gençlere ustasından girişimcilik eğitimi
ADÜ’lü gençlere ustasından girişimcilik eğitimi
“KOBİ’lerde Girişimcilik ve İnovasyonun Önemi” konulu etkinlik, Aydın İli Stratejik Planlama ve Yenilik Merkezi (AİSYEM) Konferans Salonu’nda gerçekleşti. Bader Çatı Çözümlemeleri firmasında Finans Yöneticisi olarak görev yapan Dila Acar’ın..
İstanbul Kişisel Gelişim & Girişimcilik Zirvesi 17'
İstanbul Kişisel Gelişim & Girişimcilik Zirvesi 17'
Alanında uzman gerçek eğitimcilerden, profesyonel eğitimler alıp Cv'ne fark katmak istiyorsan bu zirve tam senlik. Kişisel Anlamda Hep Gelişime Açık Olan ve Kendini Geliştirmek İsteyenler, Girişimci Ruhta Olanlar ve Lider Nasıl Olur Öğre..
Girişimcileri Şahlandıracak 'Girişimci Kampüsü' Başvuruları Başladı
Girişimcileri Şahlandıracak 'Girişimci Kampüsü' Başvuruları Başladı
Birçok girişimcinin iş ve istihdam oluşturma potansiyelini ortaya çıkarma fırsatı tanıyan ve bu yıl beşincisi düzenlenecek olan Girişim Kampüsü Projesi işbirliği protokolü imzalandı. Proje çerçevesinde düzenlenecek olan yarışmanın son başvu..
Kadem'den “Uygulamalı Girişimcilik” Eğitimi
Kadem'den “Uygulamalı Girişimcilik” Eğitimi
Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Antalya Temsilciliği 30 kursiyere “Uygulamalı Girişimcilik” eğitimi verdi. “Uygulamalı Girişimcilik” eğitimini tamamlayan kursiyerler düzenlenen törenle sertifikalarını aldı. KADEM İl Temsilciliği’nde düz..
 
 
Luvoco Gourmet Coffee

 
Lokman Aktar

 
Tostcuu

 
Viking Burgers

 
Bulgurium Bayilik

 
Girişimcilik
İş Fikri Olanlar, Gi..
MEK, İŞ-KUR, KOSGEB ve Kent Konseyi Kadın Meclisi’nin ortaklaşa düzenlediği uygulamalı girişimcilik kursu başlıyor. Her..
Devamı >
Genç yatırımcı ‘Burg..
Genç girişimcilerin yeni yatırım alanı burger restoranları oluyor. Türkiye’de hızla yayılan burger restoranları kurumsal..
Devamı >
Maliyetsiz Pazarlama..
Maliyetsiz Pazarlama, Yeni kurulan işletmenizin pazarlama aşaması için para harcaması gerekip gerekmediğini bilmelisi..
Devamı >
Genç kızların girişi..
Henkel’in saç bakım markası Gliss, genç kızları hayal kurmaya teşvik etmek ve girişimcilik konusunda cesaretlendirmek iç..
Devamı >
Girişimciler sertifi..
ADANA'da Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) ve KOSGEB işbirliği ile gerçekleştirilen ve Adana Ümit Kaymak Aka..
Devamı >
Marka Olma Süreci ve..
Nasıl Marka Olunur? Marka en temel tanımıyla, mal veya hizmetlerinizin aynı alanda diğer hizmet verenlerden ayrılması..
Devamı >
ADÜ’lü gençlere usta..
“KOBİ’lerde Girişimcilik ve İnovasyonun Önemi” konulu etkinlik, Aydın İli Stratejik Planlama ve Yenilik Merkezi (AİSYEM)..
Devamı >
İstanbul Kişisel Gel..
Alanında uzman gerçek eğitimcilerden, profesyonel eğitimler alıp Cv'ne fark katmak istiyorsan bu zirve tam senlik. Ki..
Devamı >
Girişimcileri Şahlan..
Birçok girişimcinin iş ve istihdam oluşturma potansiyelini ortaya çıkarma fırsatı tanıyan ve bu yıl beşincisi düzenlenec..
Devamı >
Kadem'den “Uygulamal..
Kadın ve Demokrasi Derneği (KADEM) Antalya Temsilciliği 30 kursiyere “Uygulamalı Girişimcilik” eğitimi verdi. “Uygulama..
Devamı >
İEÜ öğrencilerine gi..
UYGULAMALI girişimcilik dersini başarıyla tamamlayan İzmir Ekonomi Üniversitesi (İEÜ) öğrencileri, KOSGEB İzmir Güney Bö..
Devamı >
KOSGEB girişimcilik ..
KOSGEB girişimcilik sertifikası ile sahada aktif olarak iş kurma veya bir ortaklığa katılmak için gerekli eğitiminizi re..
Devamı >
İzmir'de Gençlere gi..
GÖZDE Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Kenan Kalı, gençlere  iş dünyasında zorluklarla baş etmenin yollarını anlatır..
Devamı >